Üretim

Üretim(Temiz Oda) tesisimiz ulusal tüm mevzuatlara uygun şekilde en son teknoloji ile yapılarak içerisindeki üretim makinaları ile hizmet vermektedir. Tesisimiz toplamda 7 ayrı bölmeden oluşmaktadır. Her odanın sıcaklık basınç ve nem değerleri digital olarak basınç değerleri ise ayrıca manuel olarak anlık takip edilmektedir. Firmamız ISO-13485 belgesine sahiptir. Temiz Oda içerisinde gerçekleştirilen tüm prosesler bu Kalite Yönetim Sistemi belgesinin direktifleri gereği hareket edilerek yapılmaktadır.

Tesisimiz ayrıca yüksek hassasiyet ve proses takibi gerektiren Class-III sınıfı ürünlerin yapılabildiği bir altyapıya da sahiptir. Temiz Odamız da ortaya çıkarılan tüm ürünlerde kalitesi yüksek olan hammaddeler kullanılmaktadır. Tesis içerisinde uluslararası standartlara uygunluk, gerekli personel eğitimleri ve en titiz bir biçimde özen gösterme ile %100 steril üretim yapmak en temel hedeflerimizdir.

Biyomekanik Testler

Biz Ormed Grup Medikal firması olarak kemik çimentosu, vertebroplasti çimentosu ve spacer ürünlerinin üretimini kendi bünyemizde yapmaktayız.  Amacımız bu ürünlerin üretiminden sonraki süreçleri de kendi bünyemizde gerçekleştirmektir. Bu amaçla dünyada güvenilirliği kanıtlanmış olan instron cihazını satın aldık. EN ISO 5833 standardına göre mekanik testlerimizi İnston Cihazı ile kendi bünyemizde yapıyoruz ve bunu paylaşmaktan gurur duyarız.

[nivoslider id=”1092″]