Kurumsal

Ormed Grup Medikal, sağlık sektöründeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla 2012 yılında Türkiye’nin başkenti Ankara’da kuruldu.

Ormed Grup Medikal ağırlıklı olarak Ortopedi ve Travmatoloji ve Omurga cerrahisi alanlarında hizmet vermektedir. Bununla birlikte aynı alanlarda yaptığı Ar-Ge çalışmalarının sonuçları ağırlıklı olarak yeni geliştirilen ürünlerle hem Türkiye hem de global pazara girmiştir. Ürünlerimiz (Kemik çimentosu, gentamisinli kemik çimentosu, vertebroplasti çimentosu ve kalça-diz-omuz ayırıcı, vakumlu çimento karıştırma kiti) 25 ülkede sürekli olarak satılmaktadır. Artan ağ ve hizmetlerle birlikte portföyümüz istikrarlı bir şekilde büyüdü.


Firmamız uzun yıllardır medikal sektörde edindiği tecrübeyi saygın bir şekilde sürdürme kararlılığındadır. Bunun için gerekli tüm sertifikasyon süreçleri titizlikle yürütülmüş ve FDA (Ormed Grup Medikal halihazırda Türkiye’de kombine ürünler konusunda sahip olan ilk ve tek sahibi firmadır) CE ve ISO şartları sağlanarak firmamız bünyesine kazandırılmıştır.


Amacımız, ürün kalitemiz ve müşterilerimizin taleplerine ayrıcalık tanıyan yaklaşımımızla Türkiye’yi temsil ederek dünya pazarında çeşitliliğimizi ve itibarımızı arttırarak sektörümüzün taleplerine en avantajlı fiyatlar ve daha kaliteli ürünlerle cevap vermektir.
Ormed Grup, medikal ürün ve hizmetleriyle hekimlerin ve hastanelerin sağlıklı geleceğe katkıda bulunmayı temel hedef olarak kabul eden, rekabet avantajlarını kalıcı kılmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı ve uygulamasını benimsemiştir.


Kalitenin hayatın her alanında bilginin, güvenilirliğin ve ilerlemenin anlamı olduğu inancıyla tüm sistemin ortak bir anlayışla hareket etmesini sağlamaya devam edeceğiz.